top of page

''
   Türkiye'nin                             Prodüksiyonu
                                      ''

Türkiye Prodüksiyon Reklam Ajansı Akademi ve İş Birliği

2009 yılında kurmuş olduğumuz ajansımız reklamcılık sektöründe kendini kanıtlamayı başarmış ve hedeflerine her geçen yıl bir adım daha yaklaşmıştır. Prodüksiyon alanında birçok hizmet veren ajansımızda sizin işlerinizi kolaylayacak birçok departman var. 

Bizi aramaktan çekinmeyin. Ekip olarak kusursuz bir hizmet sağlayacağımızdan hiç süpheniz dahi olmasın.

Saygılarımızla,

Ofiste Toplantı

Ortak Akılla Hareket Ediyoruz

Pazarlama Stratejisi

İyi bir pazarlama stratejisi, elimizde olan kaynaklarla yapılan planlamaların kullanılan zaman dilimlerinin doğru seçilmesi ve ulaşılması hedeflenen çizgilerin iyi belirlenmesinde ölçülen bilimsel bir çalışma sistemidir. Sizinle birlikte yarının hedeflerini belirleyebiliriz.

SEO Araçları ve Dijital Varlık Planlaması

Günümüzde çok iyi olduğu düşünülen görsel medya planlamalarının çok doğru kullanılması ve hedef kitleye doğru mesajların iletilmesi rakiplerinize göre sizi bir adım öne taşır. Sosyal medya kendi başına sadece bir pazarlama planlaması yapılması gereken kriterler arasında değil birleşik bütün içerisinde düşünülmesi gereken bir kavramdır.

İş Ortaklıkları ve Hedeflemelerin Ölçümleri

İş ortaklığı yaptığınız firma veya kuruluşlar ile yapılan planlamaların ölçümleri, hedeflenen kriterlerin süreçlerinin belirlenmesi, stratejik aktivite ve iş planlarının yapılabilmesi buna bağlı olarak reklam bütçelerinin belirlenmesi ve reklam öngörüleri bizim dikkatle üzerinde durduğumuz en önemli unsurlar arasındadır.

Bizden Haberdar Olun!

bottom of page