top of page

''
  Film                                        Prodüksiyon
                                  ''

Sizi temsil eden prestij düzeyi yüksek bir reklam filminiz olmalı!

Reklam filmi kuruluşların en önemli reklam stratejilerinden biridir. Bu reklam kampanyaları hedef kitleye ulaşmakta en hızlı yöntemlerden biri olarak bilinir. Görsel mecralardaki video kullanımlarının sıklığı, video teknolojilerinin hızla ilerlemesi video kültürünün de yaygınlaşmasına vesile olmuştur. Senaryosu özgün iyi bir reklam filmi, oynanan karakterler ve mekanlar ile iyi örtüşürse sempati toplayabileceği gibi, yanlış uygulamalar neticesinde eleştirilere de konu olmanıza vesile olabilir. Bu nedenle doğru bir reklamdır ancak doğru kullanılması en önem verdiğimiz unsurlardan biridir.

film seti
Film Yapım

Reklam Filmi!

Pazarlamanın olmazsa olmazları arasında uzun yıllar boyunca yerini en iyi koruyan reklam kriterlerinden biri de reklam filmleridir. Yukarıda bahsettiğimiz üzere reklam filmleri sizin markalaşmanızda oldukça etkin bir rol oynakmaktadır. 

İyi bir senaryo, iyi bir oyuncu ekibi, doğru mekanlar, doğru zamanlama, doğru bütçeleme, profesyonel prodüksiyon, kullanım mecraları ve zamanlama hepsini bir bütün olarak değerlendirmek gerektiği unutulmamalıdır. 

Tanıtım Filmi!

Günümüzde reklam filmi ve tanıtım filmlerinin karıştırıldığı görülmektedir. Reklam filmleri daha kısa fakat daha yüksek bütçeli olabilen, tanıtım filmlerinin ise aksine daha uzun ve daha düşük bütçeli olabildiği görülmektedir. Tanıtım filmleri detaylı anlatımlarla perfore seslendirmeli izleyiciye sunulan, içerisinde animasyon vs kullanılabilen, kurum veya kuruluşların tarihçelerini detaylı çekimlerle anlatan genellikler 3 ile 15 dakika arasında sürebilen filmlerdir. Reklam filmleri genel olarak 1-3 dakikayı geçmemektedir.  

Bizden Haberdar Olun!

bottom of page