top of page
Stüdyo Fotoğrafçılığı Oturumu

''
   Fotoğrafçılık 
     Alanındaki                           Hizmetlerimiz
                                      ''

Profesyonel Fotoğraflar Hayat Kurtarır!

Fotoğrafçılığın düğün, moda, mekan, okul, hastane, otel, kongre ve toplantı fotoğrafları, endüstriyel çekimler, belgesel çekimleri ve drone çekimleri gibi birçok alanında profesyonel hizmet vermekteyiz.

Fotoğraf Hayattır..

Anlaşmalı Çözüm Ortaklarımız

Düğün Kasabası - Düğüniş.com

Mobil ve web reklamcılığı

''
  Mobil ve Web                             Reklamcılığı
                                      ''

Web siteniz firmanızın kurumsal kimliğidir. Sizi temsil eder.

İşletmenizi tam anlamıyla temsil eden, üçüncü kişi yada kuruluşların sizi araştırmalarına sizinle anlaşma yapmalarına olanak sağlayan bir web siteniz mutlaka olmalıdır.

Eğer gerekli görülüyorsa mobil uygulamanın da sizi pazarlama alanında tanıtımlarınızda temsil düzeyinin şayet kurumsal yapıldığı takdirde iyi olacağını unutmamak gerekir.

Web Reklamcılığı!

Günümüz teknolojisinde internet terminallerinin hızla değişmesi, web reklamcılığında da ilerlemeler getirmiştir. Birçok firma/kuruluşun kendina ait web siteleri bulunmaktadır. Ancak önemle dikkat edilmesi gereken bir konu var ki; bir reklamın dahi sadece reklam olsun diye yapılması doğru değildir. Doğru reklam doğru zamanda ve doğru yerde kullanılmalıdır. Bu neden bir web sitesinin sizi olumlu veya olumsuz yönde etkileyebileceği göz ardı edilmemelidir. 

Mobil Uygulama!

Mobil Uygulamaların firmanızın hangi sektörde faaliyet gösterdiğine göre ihtiyaç duyulup duyulmadığına doğru karar vermek gerekir. Bütçeleri yüksek olan bir reklam uygulaması olduğundan dolayı yanlış bir bütçe kararı olabilir. Ayrıca ihtiyaca cevap verip vermediği de iyi gözlemlenmelidir. 

Sanat müzesi

''
     Grafik Tasarım
                                      ''

Her zaman en iyi olmayı kim istemezki!

Görsel Zengin İçerik..

Görsel zenginliğimiz,  tasarım alanındaki program hakimiyeti, grafik tasarım sanatçılarımızın hayal gücü ve sizi her daim zirvede tutan fikirlerimiz.

TASARIM SİZİ TEMSİL EDER..

Bizden Haberdar Olun!

bottom of page